Čekejte prosím...

Volejbalový zápas Sokol Pardubice I - TJ Sokol Výprachtice A 3:1, 3:1 (1.11.2003)

Zatímco v hokeji většina z nás řve: Pááárdubííícééé?, tenhle víkend jsme se museli přeorientovat. Čekaly nás totiž dva zápasy na půdě soupeře kde jsme zatím nikdy nedokázali vyhrát. Přesto utkání nikdy neměla tak jednoznačný průběh, jak by tomu napovídaly jejich výsledky. Třeba loni první zápas skončil až v tie-breaku 15:12, tedy 3:2 a druhý 3:1. Na jaře to u nás bylo zase naopak a my jsme byli tím šťastnějším-takže si oba dva týmy hájí domácí prostředí :o)

V prvním setu se nekonalo žádné překvapení a opakovaly se předešlé zápasy ? Vlažné začátky už k nám prostě asi patří, ?zahřátí? končí za stavu 25:16. Do druhého setu už jsme nastoupili o trochu důsledněji ale do koncovky chybělo Štěstí – 26:24. Lepší blok a útok, tedy hlavně důslednější hra na síti nám přinesla vítězství ve třetí sadě. I ve čtvrtém setu jsme hráli svoji hru a do koncovky vedli i o čtyři body, ale to Štěstí? Zápas končí 3:1 pro Pardubice.

Mezi zápasy jsme skočili na pivko a něco k snědku do pivnice, která se nám už jednou osvědčila ? a na to my máme paměť výbornou :o))) Taky jsme se pobavili na konto Matesa (Viď Špagetko ) :o))) Tak zpátky na plac?

Druhý zápas byl ABSOLUTNÍ kopií prvního ? dokonce i Štěstí úřadovalo přesně jak v prvním zápase ? druhý a čtvrtý set :o) Zápas tedy končí 3:1 pro Pardubice po průběhu ( 20, 26, –18, 27 ) a byl tedy opět hrou na nervy, kterou jsem jako jediný a stálý zahřívač naší lavičky nevydržel (pořád ten kotník?) a všem se touto cestou omlouvám (hlavně klukům od nás).

A proč píšu štěstí s velkým Š a výrazně? Kdo tam byl ten to ví a určitě si domyslí a jiným to může být vcelku fuk. Já se o tom každopádně už nebudu vyjadřovat? a ani mi to nepřísluší?

Jediné v co věřím je to, že příští týden konečně zabereme nejen na chvilku, ale na CELÝ zápas. Jinak to byl vcelku ?čučavej voliš? :o) Tak chlapy ? SKO HLINSKO !!!

Sestava: Inek, Ota, Petr, Mates, Vlasta, Jirka, Filda, Vladun