Čekejte prosím...

Volejbalový zápas Spartak OEZ Letohrad - Tj Sokol Výprachtice A 3:0, 3:2 (6.3.2004)

V sobotu 6. března jsme vyrazili na zápas do Letohradu. Začínalo se již od devíti hodin, což nám vyhovovalo, protože z předchozího soustředění U Jana, jsme měli domluvenou lyžovačku v Čenkovicích.

Do zápasu jsme vstoupili poněkud vlažně, s tímto jevem se vypořádáváme již delší dobu a ne a ne se ponaučit. První set jsme celkem bez problémů prohráli. Ve druhé sadě jsme již byli soupeři zdatným protivníkem a set se dotáhl do vyrovnané koncovky, kde jsme opět neobstáli. Ve třetím setu jsme již nedokázali zkonsolidovat své síly a opět jsme prohráli. Zápas skončil 0:3.

Před druhým zápasem jsme se šli posilnit do místního baru, kde jsme si nemohli ani pořádně sednout a seděli jsme vyrovnaný, jak slepice hradle. Posilnili jsme se pěnivým mokem a po hodinové přestávce jsme opět zabředli do volejbalového boje.

Již od začátku bylo znát, že přestávka nám prospěla a vstoupili jsme do zápasu lépe. První set byl naší jednoznačnou záležitostí a bez problémů jsme vyhráli. Druhý set se soupeři podařilo zlepšit hru a set vyhrál. Ve třetím dějství se nám tlak soupeře podařilo eliminovat a vyhráli jsme bez potíží. Ve čtvrtém setu se bojovalo opět až do koncovky, kde se opět štěstí, nevím co jsme mu udělali, ale svou vlídnou tvář od nás v posledních zápasech odvrací snad vždy a soupeř čtvrtý set strhl na svou stranu. Rozhodovalo se tedy tie-breiku. Tady se ukázala nervozita našich některých hráčů a nepochopitelně jasné míče se kazily. Dostat ve zkrácené hře dvě esa do stejného místa, přitom lehká podání, kazit podání a to také lehké, je prostě absolutně nepřijatelné. Hrubých chyb se dopustil snad každý hráč a proto jsme nemohli zápas dotáhnout do vítězného konce. Prohráli jsme 2:3.

Je to již šestá porážka v řadě a my se pořád nemůžeme vyhrabat z těch našich stále stejných problémů.

Děkujeme našim nehrajícím hráčům za neúnavné povzbuzování a především Otovi, že se na nás přijel podívat. Příště už snad přidá ruku k dílu a pomůže nám zlomit nepříznivou jarní bilanci.

Sestava: Inek, Petr, Martin, Danek, Jirka, Vlasta, Vladimír, Filip