Volejbalový zápas TJ Sokol Výprachtice A - TJ Svitavy 3:0, 3:0 (12.3.2005)

Vytvořeno: 15.3.2005 - 10:09 (Navštíveno 901x) | Rubrika: Muži A - sezóna 2004/2005

V sobotu 12. února jsme přivítali družstvo ze Svitav. Z předchozích výsledků jsme sousedi v tabulce, bohužel na horším konci, tak se jednalo o přímý souboj o sedmé místo.

Soupeři, ač přes nepřízeň počasí dorazili velmi brzy, podstatně dříve, než my. Rozhýbali jsme se naším osvědčeným způsobem, florbalem, a vlétli jsme do zápasu. První dějství bylo velmi vyrovnané a naše družstvo si udržovalo pouze 1–3 bodový náskok až do koncovky, kdy nás soupeř poprvé dostal do úzkých a vedl 23 : 21. Za tohoto stavu jsme zmobilizovali síly a vyhráli jsme 25 : 23. Vítězství v tomto setu se ukázalo jako nejdůležitější pro další vývoj v zápase. Již celkem hladce jsme zvítězili 25 : 21 a 25 : 19.

Druhý zápas se odvíjel v duchu druhých dvou setů zápasu prvního. Soupeře jsme v celku k ničemu nepustili a bez větších problémů jsme zvítězili hladce 3 : 0.

Po dlouhém tápání a hledání té správné volejbalové nálady jsme konečně zahráli, tak jak si všichni představujeme. Věřím, že tento výkon podáme i v posledním zápase letošní sezóny s mužstvem Litomyšle B a posuneme se ještě v tabulce o nějakou tu příčku výše.

Sestava: Inek, Petr, Martin, Danek, Filda, Jirka, Vladimír

Chyběli: Dlouhodobě nemocný Otík, Vlasta chytl neznámý virus.

Autor: Šulc Martin