Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Sokol Výprachtice A - TJ Žichlínek 2:3, 3:2 (18.10.2003)

První zápas sezóny je vždy pro každé mužstvo sázkou do loterie. Projevují se známky nesehranosti a nervozity, ale přesto je většinou k vidění pěkný a bojovný volejbal. Hosté se vždy mohli pyšnit dobrým útokem a tvrdým podáním, domácí zase dobrou obranou na síti. Karty tedy byly rozdány a derby mohlo začít?

Stav byl vyrovnaný jen do stavu 6:6, pak jsme udělali pár chyb na síti a na příjmu, čímž jsme dovolili soupeři odskočit až na rozdíl šesti bodů a to už se špatně stahuje. Set nám pak proplul mezi prsty za pár minut. V dalším setu se to už naštěstí neopakovalo a koncovku jsme dotáhli na 25:23. Další sety byly jen kopií dvou předchozích a tak se hrál rozhodující tie-break. V tom jsme vedli už o tři body, ale změna stran byla zase už jen za stavu 8:7. Do koncovky jsme měli ten rozhodující bod navíc my a po sérii čtyř match-ballů jsme vyhráli 18:16.

Druhý zápas začal nesmyslnou hádkou za stavu 1:1 ? kdo že má mít dvojku??? (No comment?) No a zbytek snad nemá cenu ani popisovat ? sem tam nějaká ta chybička, sem tam nějaká dobrá akce (a těch bylo naštěstí víc :o)) Takže za stavu 2:2 na sety se zase šlo do tie-breaku? Znovu se točilo za stavu 8:7, ale tentokrát pro hosty ? bylo tedy zaděláno na další dramatickou koncovku. Tady jsme bohužel udělali dvě chyby na síti a ty byly pro vývoj utkání osudnými. Žichlínek vítězí 3:2.

O víkendu byl k vidění v naší těloničně pěkný a bojovný volejbal, ale teď hrajeme třikrát venku a doma se ukážeme až 22.11.03 proti TJ Energetiku Chvaletice. Tak nazdárek za týden? V. :o)

Sestava: Inek, Ota, Petr, Mates, Vlasta, Jirka, Danek, Filda, Vladun