Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Sokol Výprachtice A - VK Vysoké Mýto A 3:1, 3:2 (18.2.2006)

Posledním zápasem, který jsme hráli v domácí hale :-) tuto sezónu 2005/2006 bylo s VK Vysoké Mýto. V podzimní části dopadli zápasy s tímto družstvem v naše vítězství. A navíc se Vysoké Mýto pohybuje ve spodní části tabulky pod námi. Bylo proto nutností vyhrát, abychom si před nimi udrželi patřičný náskok v tabulce.

První zápas začal v 10:00 dle rozpisu. V tělocvičně bylo i zatopeno, proto nám nic nebránilo (kromě naší hry) v tom, abychom zvítězili. V prvním setu se soupeř jen rozehrával (teda asi) a tak jsme velice rychle vedli 1:0. Zbytek zápasu byl celkem vyrovnaný, avšak ve třetím přišlo z naší strany zaváhání a set vyhrál soupeř. Nakonec vše dobře dopadlo a zápas skončil 3:1.

Druhý zápas rozehrál lépe soupeř a my ho s těží doháněli. Zápas byl značně vyrovnaný a dospěl až do pátého setu, kde již soupeř nedostal nejmenší šanci zvítězit. Zápas jsme tedy vyhráli 3:2.

Příští týden jedeme do Chvaletic, kde se budou body získávat velice těžko.

Sestava: Inek (kapitán), Petr, Vlado, Pavel, Dan, Jirka, Vlasta, Filda, Martin