Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Sokol Výprachtice B - TJ Sokol Damníkov 3:0, 3:1 (5.2.2006)

V neděli 5. února v 9.00 nastoupilo družstvo mužů B k zápasu s Damníkovem. Hrálo se na domácí půdě, proto jsme doufali, že se nám bude dařit a zvítězíme. Sešlo se nás pouze šest. Jirka Kulhánek a oba Romanové byli nemocní a tak nemohli nastoupit do zápasu.

První zápas proběhl celkem klidně. Dařilo se na příjmu i na smeči a tak první zápas skončil bez větších obtíží 3:0. První dva bodíky do tabulky byly naše.

Po čtvrthodinové přestávce plni sil díky vydatné svačině začal druhý zápas. Bohužel jsme nezopakovali nástup do prvního setu, jelikož soupeř zlepšil hru na síti i v poli a my byli nuceni změnit taktiku. První set vyhrál soupeř. V dalších setech jsme se přestali dopouštět zbytečných chyb, proto druhý zápas skončil 3:1 v náš prospěch.

Díky čtyřem vyhraným bodíkům bychom měli okupovat třetí příčku v tabulce.

K dalšímu zápasu odjíždíme do Brandýsa nad Orlicí, proto doufám, že nám bude štěstí přát a dočkáme se podobného výsledku, jako dnes.

Musím také poděkovat všem co nám přišli fandit. Doufám, že Vás bude čím dál více.

Sestava: Míra (kapitán), Zdeněk, Filda, Jirka, Honza a Pavel