Čekejte prosím...

Volejbalový zápas VK Lanškroun B - TJ Sokol Výprachtice B 3:1, 3:0 (19.3.2006)

V neděli 19.3.2006 jsme se vydali odehrát zápas proti Lanškrounu B. Naši družstvo bylo v dobré náladě, dokud nevstoupilo do tělocvičny v Třešňovci, kde bylo, méně než 15°C. Většina hráčů se rozehřívalo u fotbálku, jiní si dávali kolečka kolem tělocvičny.

Do prvního setu jsme nastoupili s nadšením, které nás však do konce prvního setu opustilo. Sice jsme v poli vybrali skoro každý míč, ale bohužel na saku se nám moc nedařilo. V druhém setu se nic nezměnilo a my jsme prohrávali 2:0. Na začátku třetího setu jsme se chytli a po tvrdém boji jsme tento set získali na naši stranu. Byli jsme opět ve hře, ale z nevysvětlitelných důvodů se morálka celého týmu zhroutila kvůli častým hádkám mezi spoluhráči. První zápas skončil a my jsme prohráli 3:1.

Druhý zápas se bohužel nic nezměnilo. Utkání se nedá komentovat. Naše hra (jestli se to hrou dá nazvat) nestála za nic. Možná by pomohlo kdyby se někteří zamysleli nad tím, co jejich neustálé vyvolávané hádky způsobují v týmu.