Volejbalový zápas VK Litomyšl A - TJ Sokol Výprachtice A 3:0, 0:3 (21.10.2006)

Vytvořeno: 26.10.2006 - 10:31 (Navštíveno 613x) | Rubrika: Muži A - sezóna 2006/2007

Tuto sobotu jsme zavítali do nedaleké Litomyšle, za nepříjemným soupeře se kterým máme velice negativní skóre. (doposud žádné vítězství).

Na tento zápas se nás sešlo o jeden kus více než na předchozí tedy sedm. Je vidět, že jsme velice bohatý tým, jelikož na zápas jsme přijeli hned třemi auty. Po chvilkovém váhání a hledání vchodu do tělocvičny, mezi tím jsme navštívili místní hokejový stánek a obhlédli jsme hokejový trénink, nás místní občan (možná správce) nevedl správným směrem do šaten.

Při rozcvičení jsme zjistili, že náš protivník není také zrovna v hojném počtu, nejspíš si myslí, že na nás kluky z hor to stačí. Po krátkém rozproudění krve rozhodčí zahájil utkání.

Jak je již naším zvykem, start do utkání se nám nepovedl a po našich sériích chyb jsme hladce prohráli první a následně po stejném scénáři (i přes opakované připomínky a námitky režiséra) druhý set. Ve třetím klání jsme již byli soupeři zdatným protivníkem a drželi krok. Dostali jsme se do koncovky setu, bohužel díky shodě okolností (Vladimír + rozhodčí) oni vědí, jsme se smůlou prohráli celé utkání 3:0.

Po krátké přestávce a prověření svačin, které nám naše drahé polovičky připravily, v mém případě já sám, jsme zahájili druhé utkání. Režisér obměnil hlavní postavy v týmu a jelikož herců nebylo nazbyt, tak pouze jednu. Tady jsme se již nenechali na začátku zaskočit a otěže setu jsme drželi pevně v rukou. Soupeř se snažil kousat, škrábat atd., ale bylo mu to prd platný. Druhý zápas jsme celkem bez větších kousanců a škrábanců dotáhli do zdárného konce 3:0 a mohli jsme začít tancovat vítězoslavné HURONSKÉ kolečko. Tímto vítězstvím jsme prorazili naši neschopnost porazit místní borce. CHA CHA

V důsledku avizovaného střídání do druhého zápasu se nám neunavil náš Pavlík a po zápase mě místo na oběd vyzval na squash. No a to jsem se neměl nechat, tady mě odpočatý Pavel dal do těla a vyškolil mě i přes můj houževnatý odpor 8:4. V sobotu jsme se již poučili z předchozí restaurace v ČT a zvolili jsme šťastnější model v místní herně.

Sestava: Inek, Martin, Petr, Jirka P., Pavel, Jirka F., Vladu

Omluveni: Danek, Vlasta