Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Výprachtice A 3:1, 3:1 (14.2.2004)

Po týdenní přestávce, jsme opět zasáhli do bojů o co nejlepší umístění v tabulce.Po několika domácích zápasech jsme vyrazili za soupeřem, až do dalekých Chvaletic. Vzhledem ke vzdálenosti soupeře jsme vyjížděli za časných ranních hodin.

Do Chvaletic jsme dorazili před devátou a po krátkém hledání jsme našli novou halu, kde se měl zápas odehrát. Přivítala nás zbrusu nová hala s krásným zázemím.

Utkání začalo v deset hodin a náš tým do zápasu nevstoupil zrovna nejlépe. Trápila nás veškerá herní činnost a to i základní údery. Nemohli jsme se dostat do tempa zápasu a první set vypadal z naší strany odevzdaně a zaslouženě jsme prohráli. V hale je také pěkné hlediště, které zaplnilo plno místních fandů celkem 56 a domácímu družstvu vytvořilo skvělé domácí podmínky s pomocí bubnů a neúnavného povzbuzování. Do druhého setu jsme s vědomím, že jsme nepřijeli body pouze odevzdat, zlepšili herní činnost, což se odrazilo i na výsledku setu, který jsme vyhráli. V dalších setech jsme byli soupeři zdatným protivníkem a snad trochu toho štěstíčka chybělo, abychom zápas dotáhli do vítězného konce. Bohužel se nestalo a první zápas jsme prohráli 1:3.

V přestávce, která trvala hodinu a půl jsme se občerstvili v místním bufetu. Někteří (většina) zvolila klasické občerstvovací metody: pivečko, kávička, páreček. Po poradě s vedením týmu jsme se usnesli, že naším cílem je soupeři oplatit porážku.

Ve třináct hodin začal druhý zápas. Vstoupili jsme do něho dle našeho plánu. Vytvořili jsme si hned na začátku setu náskok, který jsme již udrželi a vyhráli první set. Se stejnou taktikou jsme zahájili další set. Bohužel soupeři se naše taktika nelíbila a pral se s námi o každý míč. V polovině setu jsme opět udělali několik hrubek a opět i v základních úderech. Tím soupeř získal 4 –5 bodový náskok, který se nám už nepodařilo dohnat a set jsme prohráli. Další průběh zápasu byl podobný druhému setu. Rozhodovaly chyby, kterých se naše družstvo dopustilo více než soupeř. Po skoro dvou hodinách jsme prohráli 1:3, bohužel k vítězství nám nestačila jenom porada, musí se předvést i odpovídající výkon. A to s prvním týmem tabulky je první předpoklad k úspěchu. Je nutno říct, že soupeř vyhrál zaslouženě a výše zmiňované štěstíčko přeje vždy více připraveným a to byl soupeř.

V tomto zápase se nám bohužel zranil Vlastík a to nám nepřidá i do dalších bojů, pokud nebude moci nastoupit. (Ouvej, ouvej toto bolí snad se mi malíček nezahojí). Přejeme mu co nejrychlejší uzdravení.

Chtěl bych ještě podotknout, že Chvaletičtí diváci jsou opravdu skvělí a my jim můžeme jenom závidět tu skvělou kulisu, kterou dokáží vytvořit. Výprachtická hala není tak velká, ale místo pro fanoušky se i tam najde. Tímto, bych rád pozval všechny příznivce tohoto sportu ať přijdou povzbudit domácí družstvo do dalších bojů.

Cestou domů jsme se zastavili na občerstvení do pizzerie. Překvapil nás už jídelní lístek, kterému jsme moc nerozuměli, protože byl psán napůl v Italštině. Proto někteří vsadili na jistotu a objednali si Šopský salát. Což se ukázalo jako ne nejlepší řešení, protože porce dosahoval max. dětské velikosti. My odvážnější já a Péťa jsme experimentovali. Petr si dal pizzu a já špagety Pollo. A po přinesení jídla nám ostatní min. očima ujídali ne snad kvalitu, ale kvantitu, kterou X krát převyšovala výše zmíněný salát.

 

Sestava: Inek, Vlastík, Petr, Martin, Danek, Otík, Jirka

Vladimír byl nemocen, slyší jen na jedno ouško.

Filda bez omluvy a vysvětlení. Asi mu pochvala z předchozího zápasu zamotala hlavu.

Akce a události
Žádné akce a události nejsou dostupné.
Nejnovější fotogalerie
Volejbalový turnaj čtyřek 2022 - 17. ročník (16.7.2022)
Obrázků: 45 | Vytvořeno: 24.9.2022 - 14:10

Předprázdninová rozlučka s dětmi 24-25.6.2022
Obrázků: 13 | Vytvořeno: 26.6.2022 - 17:00

Volejbalový turnaj čtyřek 2021 - 16. ročník (31.7.2021)
Obrázků: 34 | Vytvořeno: 24.9.2021 - 14:09
Kontakty

TJ Sokol Výprachtice

Daniel Vávra


Adresa:

Výprachtice 57
Výprachtice
561 34

Kontaktní údaje:

+420 608 834 462

dvavra@email.cz


IČO: 15030229

Facebook