Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Sokol Rybník - TJ Sokol Výprachtice A 2:3, 1:3 (15.10.2006)

Opět nám po roční přestávce začala sezóna.

K prvnímu zápasu jsme zavítali do Rybníka, tedy spíše do České Třebové a pro jistotu nadvakrát, aby nám náhodou něco neuniklo (změny v rozpisu nám nadělaly zmatky).

K prvnímu zápasu se nás sešlo šest a to je začátek, kdy byl vždy každý natěšený a chtěl hrát, těším se na konec to už budeme muset brát kolemjdoucí a příchozí diváky.

I přes tyto počáteční nesnáze jsme zahájili hru a ejhle problémy pokračovaly, nějak jsme se nemohli dostat do tempa hry, hlavně nahrávač (já) se nějak špatně vyspal a tak jsme celkem přesvědčivě první dva sety prohráli. Ve třetím dějství jsme již tahali za delší konec, ale přesto se soupeř dostal až do koncovky, kde jsme opět přesvědčivě 25:23 vyhráli. A tím soupeř byl natolik zaskočen, že se mu již nepodařilo v průběhu dalších dvou setů klást větší odpor, tedy až na koncovku tiebreiku, kde jsme zase přesvědčivě zvítězili 15:13. A tak byl dokonán obrat ve vývoji zápasu v náš prospěch, otáčet pátý set za stavu 10:13 a hrát proti sedmi, delegovaný rozhodčí očividně nebyl našemu týmu nakloněn, to dokáže pouze zkušené a vyzrálé mužstvo cha cha cha.

Po krátkém občerstvení, jediný Petr byl řádně připraven a již první den našeho příjezdu se zásobil lahváčkem. Krátce jsme posvačili a nastoupili jsme do druhého klání. Tady už jsme se nenechali zaskočit domácími a od začátku se hrálo vcelku vyrovnaně. V koncovce prvního setu se nám nepodařilo pár příjmů a soupeř získal první sadu. Jelikož nás nebylo moc na střídání, tak jsme neměli zájem zápas prodlužovat (každý si již dost zahrál) a tak jsme místní borce hladce smázli. Na doporučení soupeře jsme jeli do místní restaurace. ?Čímž se nám pěkně pomstili?. Tady jsme měli opět krásné zážitky s místní servírkou, která byla mírně ovíněná, zřejmě po včerejší šichtě. Pito celkem šlo, pivo prý také a když se okradla o smažáka tak jsme spokojeně opustili Rybník (Českou Třebovou).

Sestava: Inek, Martin, Petr, Jirka, Pavel, Vlasta

Omluveni: Danek, Vladun, Jirka F

Neomluveni: Otík, Filda