Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Sokol Výprachtice A - Sokol Transporta Chrudim 2:3, 1:3 (28.2.2004)

V sobotu 28.2. jsme přivítali družstvo z Chrudimi. Sešli jsme se poněkud později než obvykle, zřejmě to bylo způsobeno pátečním soustředěním v Jablonném. Nejvíce nás však trápila absence našich dvou hráčů: Otíka a Vlasty. Naše oslabení bylo znatelné již před utkáním, ale hodlali jsme se o výsledek poprat.

Utkání začalo o chvilku později než obvykle, protože část družstva z Chrudimi nejspíše zabloudila. První dva sety byli jednoznačnou záležitostí domácích a vypadalo to, že se dokážeme obejít i bez našich opor. Třetí set se karta obrátila na stranu soupeře a bez větších potíží set vyhrál. Ve čtvrtém setu jsme měli režii ve svých rukou až do stavu 23:21, kdy nám selhala koncovka a set jsme prohráli. V tie-breiku je vždy vše otevřené a stav se obracel z jedné strany na druhou. Za stavu 14:12 pro náš tým vypadalo vše jako jasná záležitost. Bohužel se k nám štěstí obrátilo zády a my jsme set a tím i zápas prohráli 18:16, 3:2.

Po hodinové přestávce, kterou někdo trávil na pivku v nově otevřené hospůdce a někdo v tělocvičně na domácí sváče, jsme zahájili druhý zápas. Vstoupili jsme do něho s vervou prvního zápasu a bez problémů vyhráli první set. Což se již nedá říci o zbývajících třech setech, které jsme prohráli.

Z těchto nabytých poznatků jsme udělali závěr, že bez Otíka a Vlasty to nepůjde. ?Hoši přestaňte simulovat a koukejte příští sobotu nastoupit?. Bohužel se nám vytratila z loňských zápasů naše pohoda, kterou jsme vždy získávali v příjemném prostředí restauračních zařízení. V poslední době má každý naspěch a není čas si probrat zápas a vzít si z něho ponaučení do příštích bojů. Trénovat můžeme jak chceme, ale pokud nebude panovat v našich řadách pohodička, klídeček?, tak se náš výkon bude horko, těžko zlepšovat.

Bohužel na naše domácí zápasy chodí čím dál tím míň diváků, což nám také na výkonu nepřidá. Možná to je způsobeno našimi výkony, možná leností, nechutí přijít se podívat na domácí tým, jak bojuje se soupeři.

 

Sestava: Inek, Petr, Martin, Danek, Jirka, Vladimír, Filip

Otík se ujal zapisovatelského řemesla, kde se neosvědčil, protože jsme prohráli. Vlasta má nabubřelí malíček, neboj volejbal se hraje hlavou, tak se přijď na nás zase podívat. Přejeme co nejrychlejší uzdravení.

Akce a události
Žádné akce a události nejsou dostupné.
Nejnovější fotogalerie
Volejbalový turnaj čtyřek 2022 - 17. ročník (16.7.2022)
Obrázků: 45 | Vytvořeno: 24.9.2022 - 14:10

Předprázdninová rozlučka s dětmi 24-25.6.2022
Obrázků: 13 | Vytvořeno: 26.6.2022 - 17:00

Volejbalový turnaj čtyřek 2021 - 16. ročník (31.7.2021)
Obrázků: 34 | Vytvořeno: 24.9.2021 - 14:09
Kontakty

TJ Sokol Výprachtice

Daniel Vávra


Adresa:

Výprachtice 57
Výprachtice
561 34

Kontaktní údaje:

+420 608 834 462

dvavra@email.cz


IČO: 15030229

Facebook