Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Sokol Výprachtice A - TJ Energetik Chvaletice 2:3, 1:3 (22.11.2003)

Zápas, který byl jednoznačně pro oba týmy důležitým krokem k postavení v tabulce se po měsíci konečně hrál zase u nás. Nicméně náš návrat do domácího prostředí se nám nadvakrát nevydařil. Ostatně to říká sám výsledek, který snad i odpovídá předvedené hře?

První zápas se snad ani nedalo věřit že jsme to my ? že by obrat na lepší časy? Podání, blok, smeč a dokonce i příjem byl fakt v pohodě, a oba sety toho byly obrazem: 25:16, 25:17. Začátek třetího setu byl onou modifikací fotbalového ?nedáš ? dostaneš?. Sice jsme do koncovky stáhnuli, ale štěstí se nějak nedostavilo? Další set byl sice výsledkem vyrovnaný (25:22), ale ve skutečnosti si hosté udržovali pořád tříbodový náskok. Tie-break končí 15:11 a já se Vás ptám: ?Nebojíme se někdy náhodou vyhrát 3:0?

Druhý zápas začal hned od začátku naší důslednou hrou na síti, dost i středem, a to vše slavilo úspěch ve výsledku 25:15. Výpadek jsme hostům vrátili hned v další sadě: 16:25 pro Chvaletice. Třetí i čtvrtý set byl sice výsledkem vyrovnaný (-23, –22), ale nedařilo se nám pořádně zabrat a něco udělat pro obrat zápasu.

Výsledek 0:2 je sice krutý, ale poučný. Ne že bychom si nezasloužili aspoň jeden zápas, tak špatné to zase nebylo, ale za stavu 2:0 a to ještě po setech 16,17 se NEPROHRÁVÁ!!! Nu po našem propadu skoro na konec tabulky se musíme pokusit urvat něco u kolegů z Chrudimi. Ale bude to těžký? Díky všem co se přišli kouknout, doma zase až 19.12. proti Letohradu.