Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Sokol Výprachtice A - VK Spartak Choceň A 0:3, 0:3 (15.10.2005)

Po letní přípravě, která byla na letošní sezónu, oproti předcházejícím celkem náročná, (jak pro koho, někdo to flákal, naopak někdo měl natrénováno sám) přišel dlouho očekávaný den D.

Za prvního soupeře nám los či náhoda či co přiřknul jako loni tým Chocně A. Bohužel již ve středu, se nám zranila jediná posila pro tuto sezónu Pavel Dařílek ze Žichlínka. Také Vlasta nám náladu nezvedl, když oznámil, že nebude moci hrát pro bolest zad. A nakonec náš Otík zvaný "Nedvěd" konstatoval, že nenastoupí. Takže podpásovky hned na začátku a to jsme ještě nezačali hrát.

I přes tyto obtíže jsme se povznesli a nechtěli jsme soupeři nechat nic zadarmo. Soupeř se proti loňsku poučil a již nás nepodcenil.

Začali jsme bez bázně a hany a byli jsme soupeři více než vyrovnaným sokem. Bohužel to nám vydrželo pouze do koncovky prvního setu, kde jsme nedokázali zužitkovat tříbodový náskok a prohráli jsme 25:23. Tento set se ukázal jako klíčový celému průběhu utkání. Již se nám nepodařilo soupeře zatlačit do úzkých a ten nabídnutou šanci se vším všudy zužitkoval.

Musím sportovně uznat, že nás ve všech herních činnostech předčil a zaslouženě vyhrál oba zápasy. Na druhou stranu, bych chtěl naše družstvo pochválit za bojovný výkon, chtělo to i trochu toho sportovního štěstíčka, které však většinou bývá na straně lepšího družstva.

Myslím si, že pro příští utkání si musíme vzít poučení a zlepšit zejména přihrávku, čímž usnadníme naším smečařům jejich práci a také blok, který nám moc nešel i proto, že soupeř lépe přihrával a většinou útočil proti jednobloku.

Uvidíme proti příštímu soupeři, který bude Litomyšl A, jak si budeme vést.

 

Sestava: Inek, Danek, Filda, Martin, Vladu, Petr, Jirka ? po dlouhé přestávce pouze na lavičce

Akce a události
Žádné akce a události nejsou dostupné.
Nejnovější fotogalerie
Volejbalový turnaj čtyřek 2022 - 17. ročník (16.7.2022)
Obrázků: 45 | Vytvořeno: 24.9.2022 - 14:10

Předprázdninová rozlučka s dětmi 24-25.6.2022
Obrázků: 13 | Vytvořeno: 26.6.2022 - 17:00

Volejbalový turnaj čtyřek 2021 - 16. ročník (31.7.2021)
Obrázků: 34 | Vytvořeno: 24.9.2021 - 14:09
Kontakty

TJ Sokol Výprachtice

Daniel Vávra


Adresa:

Výprachtice 57
Výprachtice
561 34

Kontaktní údaje:

+420 608 834 462

dvavra@email.cz


IČO: 15030229

Facebook