Čekejte prosím...

Volejbalový zápas TJ Svitavy - TJ Sokol Výprachtice A 1:3, 0:3 (13.12.2003)

Třetím, ale pro nás ne zase tak neznámým nováčkem soutěže je celek TJ Svitavy. Je to sice už pár let co jsme spolu nehráli, ale v povědomí nám určitě některé zápasy zůstaly. Teď už ale jiná soutěž, jiné místo, jiný čas? A ten čas nám tentokrát přidělal starostí nad hlavu, jo jo jo? prostě jsme přijeli pozdě. Nicméně s ?přehledem? jsme si uhlídali čas a zápas mohl začít tři minuty před časem kontumace :o)

Při prvním setu se nesly halou vrzavé zvuky našich kloubů, které jsou normálně zvyklé na nějakou, byť sebemenší, porci rozcvičení. No nic, začneme vážněji: proti ?rozehrávajícímu? setu se nedalo nic dělat (25:20). Kluci se zastřelovali, Mates vyladil prsty a mohlo se začít naplno. Druhý set byl vyrovnaným zhruba do půlky, pak jsme si udělali náskok čtyř bodů a ten do koncovky uhájili. Třetí set byl nejvyrovnanějším díky našim chybám před koncovkou, nicméně se zabojovalo a set jsme dotáhli na 25:23. V posledním jsme si sice musely vzít tajm po pětibodové šnůře soupeře, ale set skončil v poklidu 25:18 a tím i celý zápas 3:1.

Intermezzo mezi zápasy se odehrálo v příjemném zázemí sportovní haly, čekalo se až bude odehrán zápas dorostenek na centrálním kurtu. Bez komentářů? je to tu pěkný, a to nejen hala, ale i vše okolo co k tomu patří: bowling, squash, atd.

Druhý zápas byl ještě napínavější než ten první, trval sice jen tři sety, ale skóre se přelévalo na obě strany. Odvážnému štěstí přeje, a tak jsme solili o106. Domácí nás zase podusili na středu. Tím šťastnějším jsme nakonec byli přece jen my. Po setech –27, –22, –20 končí zápas 3:0 pro nás a my si odvážíme cenné čtyři body.

Docela mě překvapilo pole s kterým jsme se potýkali většinu soutěže, ale tentokrát nám to vycházelo. Příští týden ukončíme doma s Letohradem půlku sezóny. Takže v pátek a už v 16:00!!! Snad to stihneme :o)))